AD-Reality Kysuce Tlačiť E-mail

U Hluška 1197
022 04 Čadca

tel.: 00421 905 844 054
e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
http://www.adrealiy.estranky.sk/

Spoločnosť AD-Projection, s.r.o. ponúka kvalitné realitné služby a snaží sa splniť priania klientov do posledných detailov. Našim zámerom je chrániť Vaše peniaze a rozsahom ponúkaných služieb ušetriť Váš čas

  • špecializovaná ponuka domov, vidieckych chalúp, dreveníc a chát na Kysuciach a okolí
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (rodinných domov, pozemkov, bytov, rekreačných objektov, komerčných objektov a priestorov k podnikaniu)
  • kompletný právny servis pri prevode vašej nehnuteľnosti, (t.j. vypracovanie zmlúv o prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti, návrhov na vklad do katastra nehnuteľností, podanie oznámenia o zamýšľanom návrhu na vklad, zastupovanie v konaniach na katastrálnych úradoch a iných príslušných inštitúciách, ako aj zastupovanie voči tretím osobám)
  • zaistenie vypracovania súdno-znaleckých posudkov za účelom zistenia tržnej hodnoty nehnuteľnosti
  • komplexné poradenstvo a služby týkajúce sa vašej nehnuteľnosti, (zaistenie vypracovania geometrických plánov pri nakladaní s pozemkami, poistenie vašej nehnuteľnosti, hypotekárny servis - financovanie kúpy nehnuteľnosti formou výhodnej hypotéky podľa vašich potrieb, správcovské služby)
  • príprava podkladov a zastupovanie stavebníka v rámci územného a stavebného konania
 


?>