Rodinné domy

galéria referencií

 

Polyfunkčné objekty

galéria referencií

 

Rekreačné objekty

galéria referencií

 

Interiér

galéria referencií

Architektonická kancelária AD-Projection
House for sales

Architektonická kancelária AD-Projection, založená v roku 2004 so sídlom v Čadci a pôsobiskom na celom území Slovenskej republiky, má skúsenosti aj s tvorbou pre zahraničné investičné zámery v Českej republike, Írsku a Rakúsku.

Náš tím tvorí skupina mladých kreatívnych architektov, ktorých cieľom je poskytnúť klientom modernú myšlienku a realizovať tvorivý nápad.

Čítať celý článok...
 
Interiér

Tvorba interiéru zahŕňa špecifickú oblasť architektonicko-dizajnovej tvorby s cieľom vytvoriť ideálny intímny priestor reflektujúci potrebu a povahu jednotlivca. Okrem priestorovej koncepcie ide o vytvorenie zostavy prvkov interiéru. Základnými činiteľmi interiéru sú materiál, tvar, svetlo, farba.

Čítať celý článok...
 
Pasívne a aktívne formy získavania energie z prostredia

Pasívnou formou sa získava energia pomocou architektonického a konštrukčného riešenia. Pasívny dom by mal byť orientovaný na severnú – južnú stranu, s otvorenou južnou fasádou a uzatvorenou severnou, zhotovený z kvalitnej a dobre izolovanej konštrukcie. Ideálne umiestnený na južnom svahu, pri vodnej ploche a zo severu chránený zeleňou.

Čítať celý článok...
 
Rekonštrukcia objektov

Máte starý byt alebo dom? Potrebujete zmeniť, obnoviť či opraviť vašu nehnuteľnosť? Ponúkame vám riešenie. Zabezpečíme zameranie skutkového stavu, poradíme a navrhneme stavebné úpravy, konštrukčno-dispozičné riešenie.

Čítať celý článok...
 
Nízkoenergetický dom

Nízkoenergetický dom poskytuje riešenie pre zníženie nárokov na dodávku energie. Zníženie energetickej závislosti je možné dosiahnuť v prvom rade architektonickými prostriedkami, prispôsobením objektov prostrediu, nahradením vyčerpateľných zdrojov energie alternatívnymi.

Čítať celý článok...
 

 

rekonštrukcie

galéria referencií?>